Servis

a školení pro nejlepší podvodní zážitky

prodej potápěčské techniky, poradenství, následný servis

Zajišťujeme nejen prodej špičkové potápěčské techniky, ale také poskytujeme odborné poradenství, abyste našli ideální vybavení pro vaše podvodní dobrodružství. Navíc garantujeme kvalitní následný servis, abyste si užívali bezstarostné a bezpečné potápěčské zážitky.

servis potápěčské techniky, pravidelné prohlídky, opravy, čištění atd.

O vaši bezpečnost se staráme i po zakoupení potápěčské techniky. Nabízíme komplexní servis zahrnující pravidelné prohlídky, profesionální opravy a důkladné čištění. S námi můžete být klidní, že vaše vybavení je v optimálním stavu, připravené k novým dobrodružstvím pod hladinou. 

revize a čištění tlakových láhví

Zajistíme pečlivou revizi a odborné čištění vašich tlakových lahví, aby bylo vaše potápěčské vybavení v optimálním stavu. S naším týmem odborníků se můžete spolehnout na precizní kontrolu a účinné čištění, které prodlouží životnost vašich tlakových lahví a zabezpečí bezpečné podvodní dobrodružství. 

realizace plníren

Specializujeme se na profesionální realizaci plníren, kde vaše tlakové nádoby získají nový život. Naše zkušenosti a odbornost nám umožňují vytvářet plnírny, které splňují nejvyšší standardy bezpečnosti a efektivity. Díky naší technické preciznosti a inovativnímu přístupu můžete mít jistotu, že vaše potápěčské vybavení bude plněno a připraveno pro každé dobrodružství pod hladinou.

školení obsluhy plníren a obsluhy tlakových nádob

Odbornost začíná u nás. Nabízíme školení pro obsluhu plníren a tlakových nádob, abyste mohli bezpečně a efektivně manipulovat s tlakovými médii. Naše školení jsou vedena zkušenými instruktory, kteří vám předají nejnovější informace a dovednosti potřebné pro správnou obsluhu a údržbu zařízení. S námi získáte klíčové know-how pro bezpečné a profesionální zacházení s tlakovými nádobami.

plnění tlakových nádob, vzduch, kyslík a jiné plyny

Poskytujeme bezpečné a odborné plnění tlakových nádob, a to nejen vzduchem, ale také kyslíkem a dalšími plyny. Naše technologicky pokročilé plnící stanice jsou vybaveny pro precizní a standardizované plnění, aby vaše tlakové nádoby obsahovaly správné složení pro vaše specifické potřeby.

Nenašli jste to, co jste hledali?

Zavolejte nám

Kontaktujte nás

a my se Vám zaručeně ozveme.

Anebo navštivte naši kamennou prodejnu na adrese:

Slovanská 23, 326 00 Plzeň